Hromadné stahování dat z internetu

400 Kč

Čeká vás stahování velkého množství dat, dodavatel neposkytl XML feed produktů a vy nevíte, jak to stihnout? Vymyslíme vám automatizaci na míru.

  • Váš dodavatel nemá XML feed? Nemusíte produkty kopírovat ručně.
  • Potřebujete hromadně stáhnout ze stránek údaje z velmi dlouhých tabulek, přeložit do češtiny, upravit čísla, nebo jinak data transformovat?
  • Trvalo by Vám to několik dní? Potřebujete to dělat pravidelně? To je prostor pro automatizaci.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Již víte, že je možné produkty od dodavatele hromadně nahrát na e-shop - za předpokladu, že máte přístup k XML souboru s potřebnými daty. Ale co když je dodavatelem poskytovaný soubor neúplný nebo, v horším případě, vůbec neexistuje? Je opravdu nutné procházet stránky dodavatele ručně a kopírovat data k sobě na e-shop? 

Díky webovému robotovi je možné pravidelně automaticky procházet celý web dodavatele a stahovat data, která pro chod Vašeho e-shopu potřebujete. To znamená, i když dodavatel neposkytuje XML soubor, je možné od něj získávat aktuální data v potřebné podobě, které pak můžete automaticky nahrávat do vašeho e-shopu

To se samozřejmě netýká jen produktů, ale jakýchkoliv informací na internetu - například cen Vaší konkurence. Na základě změn těchto cen pak můžete upravovat ty Vaše a pružně tak reagovat na změny na trhu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Na míru
price: od 4 000 Kč za web