Brani Balič

Vďaka Baličovi zefektívnite balenie objednávok a znížite chybovosť. Balič je plne napojený a vytvorený v spolupráci s Balíkobot.cz.

Už žádný chaos při balení a expedici balíčků. Díky Brani Balič budete mít dokonalý přehled o tom, jaké objednávky je potřeba zabalit, případně kdo je zabalil a kdy. Díky Brani Balič tak můžete zefektivnit picking a kompletaci objednávek. Za pomocí čtečky čárových kódů minimalizujete chyby. Brani Balič určitě oceníte, pokud jste velký a nebo i malý e-shop. Instalace je jen na pár kliknutí a neplatíte žádný instalační poplatek.

Základní vlastnosti

 • Ovládání čtečkami - rozhraní pickignu i balení je plně ovladatelné pomocí čtečky čárových kódů
 • Skenovat můžete kódy produktů i EANy. A můžete to libovolně střídat v průběhu balení
 • Podpora skladových pozic - picking je seřazený dle skladových pozic, pro efektivní průchod skladem
 • Rozklad sad na jednotlivé produkty
 • Možnost zabalit objednávku do více balíků a pro každý vytisknout štítek
 • Dodatečné štítky - Pokud potřebujete doposlat zboží k již odeslané objednávce (náhrada za rozbité/ztracené zboží při přepravě) můžete si vygenerovat a vytisknout dodatečný štítek
 • Automatické objednávání svozu pro každého dopravce v jiný čas
 • Podpora pro všechny dopravce, které má Balíkobot
 • Automatické focení pracovního místa při balení - každá objednávka má svoji galerii fotek
 • Statistiky - kdo, kolik balíků, kolik kusů zboží, v jaké váze a jak rychle zabalil - ideální pro výpočet KPI
 • Multieshop - balení pro více eshopů zároveň - ideální, pokud máte zvlášť eshop pro CZ, SK, HU a podobně
 • Opětovné zabalení - jednoduché doposlání zapomenutého produktu.

Balit můžete ve třech módech

 1. Balení jedné objednávky za druhou bez pickingu - vhodné pro malé e-shopy.
 2. Spojený picking s balením - jede člověk si objednávky vypickuje a následně je i zabalí - vhodné do větších skladů, kde ale pracuje málo lidí.
 3. Oddělený picking a balení - jeden člověk pouze pickuje a druhý pouze balí - pro velké sklady a velký počet lidí.

Jak Brani Balič vypadá?

Náhled na seznam objednávek podle filtru

Kompletace objednávky, kde je možné vidět zadávání doplňkových služeb k balíku, počet balíků a další nastavení.

Picking produktů.

Statistiky jsou za posledních 30 dní nebo 12 měsících. Vidíte srovnání zaměstnanců, počet zabalených objednávek, kusů nebo váhu balíků.

Porovnání dnešního dne / měsíce a předešlého.

Objednávat svoz můžete jedním kliknutím, po dopravcích nebo i po balících.

Fotogalerie, která vzniká během balení.

Tento nástroj používají

Reference

Rozbalit/skrýt reference ↓

Výborný doplněk zjednodušující logistiku.

pouziteiphony.cz
28.9.2021
https://www.pouziteiphony.cz/

Super zkušenost. V Brani reagují opravdu rychle a hlavně, berou si od zákazníků podněty pro další vylepšení, které je někdy hotové během pár hodin. Nadstandartní služby které nám šetří čas. Díky moc za vaší práci

kouzelnehry.cz
14.9.2021
https://www.kouzelnehry.cz/

Brani Balič je fakt super, dá se říct, že nás sbalil hned na prvním rande! :-) Perfektně fungující podpora, která řeší naše požadavky obratem, vyladěný systém, který prakticky nedovolí udělat chybu a luxusní automatizace! Díky. :-)

paperlove.cz
14.9.2021
https://www.paperlove.cz/

Doplněk používáme již dlouho a musím říci, že usnadní při expedici spoustu práce. U nás se tímto chybovost při chystání objednávek snížila. Podpora Brani je na vysoké úrovni, proto doporučuji!

hahn-profis.de
13.9.2021
https://www.hahn-profis.de/

Pokud to s e-shopem myslíte vážně, tak tohle je doplněk, který vám ušetří spoustu času. Jednoznačně doporučujeme!

Martin Mařík
13.9.2021
https://www.hooray.cz/

Balič posunul naši expedici na novou úroveň. Z pár korun můžete ze dne na den expedovat na úrovni nevětších e-shopů v ČR. Silně doporučuji.

Petr Čerňanský
13.9.2021
https://www.rybizak.cz/

Používáme pár měsíců a zatím vcelku spokojenost. Zpočátku je potřeba trochu si upravit procesy expedice/balení, ale pak už to celkem šlape. Důležité je propojení s Balíkobotem a pomůže i propojení s dalšími doplňky Automatizace objednávek a Dodavatelské seznamy. Pokud něco nefunguje jak má, tým Brani poradí nebo opraví/upraví.

Martin Kýjonka
13.9.2021
https://www.capi-cap.cz/

Naprosto dokonalý doplněk, který musí pořídit každý eshopař co to myslí s eshopem vážně. Vše doladěno a dotaženo k dokonalosti. Navíc co mám info, připravuje se i další vylepšení již tak úžasného systému. Hodnotím 120%, 100% je totiž málo! Robin Šustai, ředitel e-shopu cukrareni.cz

Robin Šustai
7.5.2021
https://www.cukrareni.cz/

Doplněk, který se zařadí do dějin Shoptetu. Takřka k dokonalosti promyšlené a řeší velké nedostatky v Shoptetu jako takovém, za první den odhaduji 20% úsporu času oproti kompletacím přímo v Shoptetu. Nastavení je snadné a intuitivní, s čím si běžný uživatel neporadí, rádi pomůžou přímo tvůrci na FB skupině Shoptetu. Děkuji za takové služby.

Sladké potřeby
6.5.2021
https://www.sladke-potreby.cz/

Super doplněk, bez kterého si nedokážeme život představit. Jde vidět, že kluci vycházejí z praxe a vše do detailu promýšlejí a na doplňku neustále pracují a zlepšují ho :)

Bc. Jan Fréhar
5.5.2021
https://www.livero.cz/

Naprostá spokojenost s doplňkem. Od Braniho používáme nejenom Baliče a nemůžeme si automatizaci vynachválit. Zároveň pozitivně hodnotíme i podporu v případě dotazů. Nasazení doplňků je velmi intuitivní a rychlé.

Jiří Kutlák
14.9.2021
https://www.zahradajezek.cz/

Když by bylo 6 hvězd, tak je klidně dám - naprosto fenomenální doplněk. Spolu s Automatizací objednávek od Brani a Balíkobotu MUST HAVE COMBO pro každý e-shop, který to alespoň trochu myslí vážně. Už žádné faktury do balíků, žádné omyly při balení, žádné hledání artiklu po policích ve skladu a váhání, jestli jsem tu věc do balíku dal a nebo ne. Pro menší počet objednávek stačí čtečka kódů za pár stovek, pro větší počet objednávek doporučuji terminál All-in one do skladu na pickování a jednoduchou čtečku (asi lépe bezdrát, ten mi leze krkem) a Zebru na expedici. Pro archivaci možno zapojit i kameru na monitorování balení. Zkrátka pecka!!! ...jo a papír formátu A4 nebudete potřebovat tisknout ani na picking, balení a ani na faktury - stohy ušetřeného papíru!!!

Jiří Piskáček
2.10.2021
https://www.kampot.cz/

Získejte doplněk a ušetřete si práci i náklady s vaším e-shopem 🔥