Automatické úpravy cen

500 Kč

Nabízíte zákazníkům svého e-shopu často slevové akce, výprodeje či sezónního zboží za výhodnější ceny? Pak nám dáte jistě za pravdu, že ruční přepisování jednotlivých cen produktů a jejich aktualizace je velmi zdlouhavá a zabere hodně času. Díky našemu systému na míru pro automatické úpravy cen se touto činností už nikdy nebudete muset zabývat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní princip fungování

Vytvoříme pro vás řešení na míru v podobě automatických úprav cen u vybraného zboží či kategorie:

  • na základě vašich požadavků označíme vybrané produkty či kategorie produktů příznaky (sleva, výprodej, akce) a nastavíme pro ně potřebné parametry,
  • systém sám hlídá nákupní cenu a výši slevy a každý den jednotlivé položky automaticky přeceňuje.

Proč zvolit právě tuto automatizaci od Brani.cz?

Systém automatické úpravy cen vám ušetří spoustu času, který zabere ruční přepisování cen u akčních výrobků. Nastavíme pro vás na míru požadované cenové parametry u vybraných produktů přesně podle vašich potřeb. Všechny úpravy spojené se změnami cen se poté aplikují automaticky. 

Pro koho je automatizace určená?

Automatizace je vhodná především pro majitele e-shopů s vyšším počtem položek a zároveň výraznou fluktuací cen například v podobě častých slevových akcí či výprodejů. Zároveň pro tyto e-shopy platí, že cílová skupina velmi dobře reaguje na slevy a akční nabídky.

Příklad použití

Možný příklad použití této automatizace budeme demonstrovat na reálné spolupráci s naším klientem. 

Pro klienta jsme na základě jeho požadavků nastavili takové parametry pro dané produkty, aby se jejich cena automaticky každý den snížila o 3 %. Zároveň se první dva dny těmto produktům automaticky přiřadí příznak “Novinka”. 

Na přání klienta se tato sleva uplatňuje do té doby, dokud nedosáhne 75 % a zároveň se produktu po 8 dnech přiřadí příznak “Výprodej”. 

Jak postupovat při objednávce?

V případě, že máte další dotazy nebo zájem o toto řešení na míru, neváhejte nás kontaktovat. Systém pro automatické úpravy cen nastavujeme pro každého klienta na míru, přesně podle jeho potřeb. Rádi s vámi probereme všechny detaily implementace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nástroje
price: od 500 Kč za měsíc