Automatické odeslání dat dopravci

Naše nástroje neustále zlepšujeme a přidáváme nové funkce, z tohoto důvodu nemusí být návod zcela shodný s aktuální verzí doplňku.

Vysvětlíme, jak nastavit automatické odesílání svozů, kdy se data k vytvořeným zásilkám budou odesílat přepravci automaticky.

Automatické objednávání svozu

U každého dopravce, kterého jste napárovali, si můžete nastavit automatické objednávání svozu. Data se budou odesílat automaticky, nemusíte je odesílat ručně. V app.brani.cz přejdete do levého menu do části Dopravci › Odeslání dat dopravci v části Nastavení automatického odeslání. Zvolíte službu, následně vyplníte dopravce a čas, kdy chcete data přepravci odesílat. Na našem příkladu je to Česká pošta a 14 a 15 hodin. Potvrdíte tlačítkem Přidat.

Jakmile si nastavíte všechny dopravce, je následně možné nastavené svozy i editovat - rozkliknete kolonku s časy, změníte je a následně potvrdíte změny tlačítkem Uložit.

Brani tip: Můžete si nastavit pro každého dopravce více časů, pokud balíky PPL vyzvedává v jiný čas než Česká pošta nebo jiný dopravce, nastavíte si časy podle toho, kdy kurýr každý den přijíždí do skladu vyzvednout balíky.

Aby web fungoval správně, abychom věděli, co na webu zlepšit, abychom vás neotravovali nevhodnou reklamou nebo abyste z webu měli příjemnou uživatelskou zkušenost, potřebujeme od vás souhlas pro uložení souborů cookies.