Hromadné stahování dat z internetu

Potřebujete stáhnout velké množství dat, ale dodavatel vám neposkytl potřebný XML feed? Chcete, aby byly informace o zboží ve vašem e-shopu vždy aktuální a zároveň ušetřit...

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ FUNKCE

  • Hromadné stahování informací o všech produktech ze stránek vašich dodavatelů.
  • Automatická implementace všech dat do vašeho e-shopu.
  • Pravidelné kontroly a aktualizace všech informací o produktech.
  • Úspora času a také financí za práci, kterou by jinak musel ručně vykonávat váš zaměstnanec.
  • 100% spolehlivosti a absence chyb lidského faktoru.

ZÁKLADNÍ PRINCIP FUNGOVÁNÍ

Díky webovému robotovi, kterého naprogramujeme na míru vašemu e-shopu, je možné v pravidelných intervalech automaticky procházet celý web dodavatele a stahovat data, která jsou důležitá pro chod vašeho e-shopu. Pokud tedy váš dodavatel neposkytuje XML soubor, je možné od něj i přesto získávat aktuální data v takové podobě, ve které je můžete automaticky nahrávat do vašeho e-shopu.

To se samozřejmě netýká jen produktů, ale jakýchkoliv informací na internetu — například cen vaší konkurence atd. Na základě těchto údajů pak můžete upravovat své ceny či další údaje a pružně reagovat na veškeré změny na trhu.

PROČ ZVOLIT AUTOMATIZACI OD BRANI.CZ?

Jsme odborníci na webovou automatizaci. Dokážeme se poprat s jakýmkoliv požadavkem a navrhnout optimální řešení, které vám ušetří čas a peníze. Automatizaci pro hromadné stahování dat z internetu dokážeme přizpůsobit vašim potřebám a případně spolu s ní optimalizovat a automatizovat i řadu dalších procesů v rámci vašeho e-shopu.

PRO KOHO JE AUTOMATIZACE VHODNÁ?

Pro majitele e-shopů, kteří potřebují od svých dodavatelů pravidelně stahovat velké množství informací a poté je udržovat neustále aktuální bez nutnosti ručního kopírování a implementace do vlastního e-shopu. Automatizace samozřejmě vyřeší také problém s absencí XML feedu od vašeho dodavatele.

PŘÍKLAD POUŽITÍ AUTOMATIZACE

Princip použití webového robota pro automatizace tohoto typu vám popíšeme ve videu i v následujících řádcích. V případě, že váš dodavatel neposkytuje žádný formátovaný XML feed či jiný soubor, odkud byste mohli produkty do e-shopu snadno exportovat, nastává pro mnoho provozovatelů poměrně velký problém. Několik produktů stáhnete ručně z webu dodavatele celkem snadno, pokud půjde o desítky, stovky nebo dokonce tisíce produktů, jedná se již o nereálný úkol.  Právě v tuto chvíli je ideální využít možností, které poskytuje naše řešení na míru.

Postaráme se o to, aby naše automatizace sloužila jako vaše pravá ruka. Zkrátka, aby 24/7 stahovala produkty a všechny potřebné informace o nich, aniž byste museli tento proces jakkoliv kontrolovat či korigovat.

A jak to vlastně celé funguje v praxi? Náš naprogramovaný robot přijde na danou stránku dodavatele, stáhne si všechny potřebné kategorie a v rámci nich také informace o  produktech — jedná se například o cenu, jednotlivé parametry, dostupnost, popis, fotografie výrobku, podobné produkty atd. Celý tento balíček informací poté uloží do takové podoby, která je kompatibilní s vaším e-shopem. Dále v rámci automatizace můžeme nastavit frekvence kontrol tak, aby všechny informace o daném zboží ve vašem e-shopu byly vždy aktuální. Můžeme vytvořit také různé kombinace úkonů. Například pokud má váš dodavatel XML feed na Heuréce, můžou se i tady automaticky doplnit chybějící informace či obrázky atd.

Webového robota můžeme automatizovat také pro další portfolio činností nad rámec stahování produktů. Může se automaticky přihlašovat do některých systémů a stahovat potřebné informace — např. pokud jsou nákupní ceny vašeho dodavatele zjistitelné až po přihlášení v interním B2B systému. Můžeme také zajistit, aby robot na základě určité události (např. po přijetí speciální objednávky) otevřel vybranou webovou stránku a přihlásil se tam či provedl určitý úkon. Tímto již zabíháme spíše do sfér našich dalších automatizací — například v podobě automatického objednávání zboží u dodavatelů či automatického propojování systémů, které nemají API. Možností je opravdu mnoho a rádi je s vámi probereme třeba v rámci osobního setkání či telefonické konzultace.

JAK POSTUPOVAT PŘI OBJEDNÁNÍ AUTOMATIZACE?

V případě, že máte další dotazy nebo zájem o tuto automatizaci, neváhejte nás kontaktovat. Automatizaci programujeme pro každého na míru a rádi s vámi probereme všechny detaily jeho implementace.

Funkce

Funkce nástroje brzy přidáme…

Časté dotazy

Žádné otázky a odpovědi…

Tento nástroj používají

Návody k nástroji

Rozbalit/skrýt návody ↓
Pro tento nástroj návody připravujeme. Pokud vás cokoliv zajímá, kontaktuje nás na support@brani.cz.

Reference

Rozbalit/skrýt reference ↓
Tento nástroj zatím nikdo neohodnotil.

Získejte doplněk a ušetřete si práci i náklady s vaším e-shopem 🔥

Aby web fungoval správně, abychom věděli, co na webu zlepšit, abychom vás neotravovali nevhodnou reklamou nebo abyste z webu měli příjemnou uživatelskou zkušenost, potřebujeme od vás souhlas pro uložení souborů cookies.