Brani Tisk

Cloudový tiskový server pro efektivní správu tisku ve vaší firmě. Bez potřeby konfigurace lokální sítě, umožňuje přístup k tiskárnám z jakéhokoli místa. Ideální pro tisk dopravních štítků, faktur, dodacích listů a štítků na produkty.

Tento cloudový tiskový server je revolučním řešením pro všechny vaše tiskové potřeby. Po instalaci našeho software na stanice s Windows jsou všechny připojené tiskárny okamžitě dostupné v našem systému, umožňující uživatelům tisknout z jakéhokoli místa s připojením k internetu. Systém je ideální pro tisk přepravních štítků, faktur, dodacích listů, štítků na produkty a pro označování skladových pozic. Navíc nabízí možnost vytváření šablon pro jednotlivé štítky a dokumenty, což zahrnuje přizpůsobení umístění čárových kódů, cen, názvů produktů a dalších. Brani Tisk je také schopen generovat lokalizované etikety a vratkové či reklamační formuláře, což je neocenitelné pro mezinárodní obchod a logistiku.

Funkce

Bez zásahu do lokální sítě

Bez zásahu do lokální sítě

Pro nasazení našeho cloudového tiskového systému není nutné nijak konfigurovat vaši lokální síť. Funguje pouze přes internet.


Podpora všech tiskáren

Podpora všech tiskáren

Můžete současně tisknout na tiskárnách na A4 nebo i na kotoučových termo tiskárnách.


Neomezené možnosti šablon

Neomezené možnosti šablon

Tisknout přes cloudový tisk můžete štítky dopravců, faktury z e-shopu nebo i vlastní šablony, které si můžete definovat přes HTML/CSS. Díky tomu pohodlně můžete tisknout vrácené formuláře, štítky pro osobní odběr, etikety produktů nebo označování pozic ve skladu.

Časté dotazy

Nejde tisknout štítky, systém hlásí chybu, že počítač není on-line, co s tím?

Tato chyba nastane, pokud jsou tiskárny offline, což můžete ověřit v Brani Tisku zde. Problém je nejčastěji možné vyřešit následovně:

  • Zkuste restartovat počítač i tiskárny a znovu spustit Brani Print Server.
  • Pokud by i nadále byly tiskárny offline, zkuste Print Server odinstalovat a nainstalovat aktualizovanou verzi (ke stažení zde).
  • Zkontrolujte, zda naše aplikace není blokována antivirem.

V případě, že by potíže přetrvávaly, kontaktujte nás na support@brani.cz.

Jak resetovat nastavení Brani Print Serveru?

Postup je:

  • Vypněte aplikaci Brani Print Server
  • Otevřete složku: C:\Users\<vase jmeno>\App Data\Local\Brani Print Server
  • Smažte soubor "printer"
  • Spusťte aplikaci Brani Print Server a zadejte token

Upozornění! Pokud vygenerujete nový token, tak všechny stávající počítače se odpárují.

Získejte doplněk a ušetřete si práci i náklady s vaším e-shopem 🔥

Aby web fungoval správně, abychom věděli, co na webu zlepšit, abychom vás neotravovali nevhodnou reklamou nebo abyste z webu měli příjemnou uživatelskou zkušenost, potřebujeme od vás souhlas pro uložení souborů cookies.