Bodový systém

Ohodnoťte všechny akce vašich zaměstnanců a získejte report, kolik odpracovali.

Všechny akce v rámci Brani Balič a Brani Sklad vyvolávají zápis o tom, kdo danou akci a kdy provedl. Například picking produktu, zabalení objednávky a podobně. K těmto akcím můžete přidat bodové hodnocení a získáte přehled, který zaměstnanec je jak výkonný, případně na základě získaných bodů počítat mzdy.

Funkce

Hodnocení akcí

Hodnocení akcí

Můžete si vytvořit skupiny hodnocení jednotlivých akcí a následně například pro různá oddělení aplikovat různá hodnocení. Vybrání jedné korálky vyžaduje menší úsilí než vybrání postele.

Živý přehled nad prací

Živý přehled nad prací

V tabulkovém přehledu si můžete zobrazit všechny provedené akce ve vybraném časovém období, filtrovat záznamy na základě uživatelů nebo typu akce.

Vlastní akce

Vlastní akce

Uživatelům můžete ručně přidávat vlastní akce s kladným i záporným hodnocením. Vhodné například, když něco pokazí, přijdou pozdě do práce, nebo naopak, chcete je mimořádně odměnit.

Podrobné exporty

Podrobné exporty

Všechna data je možné exportovat do Excelu v různých formátech. Výpis všech akcí a bodů k nim, případně i report po jednotlivých dnech, kde vidíte nejen součet bodů, ale i čas provedení první akce a poslední akce, takže máte přehled o začátku a konci práce uživatele.

Časté dotazy

Žádné otázky a odpovědi…

Tento nástroj používají

Naše nástroje využívá mnoho českých e-shopů.

Návody k nástroji

Rozbalit/skrýt návody ↓
Pro tento nástroj návody připravujeme. Pokud vás cokoliv zajímá, kontaktuje nás na support@brani.cz.

Reference

Rozbalit/skrýt reference ↓
Tento nástroj zatím nikdo neohodnotil.

Získejte doplněk a ušetřete si práci i náklady s vaším e-shopem 🔥

Aby web fungoval správně, abychom věděli, co na webu zlepšit, abychom vás neotravovali nevhodnou reklamou nebo abyste z webu měli příjemnou uživatelskou zkušenost, potřebujeme od vás souhlas pro uložení souborů cookies.