Související produkty

2 000 Kč

Chcete zvýšit pravděpodobnost prodeje produktů ve vašem e-shopu? Vyzkoušejte náš systém, který automaticky přiřadí související produkty na základě historicky provedených nákupů ve vašem e-shopu.

Kolik stojí provoz?
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní princip fungování 

Systém automatického přiřazování produktů zajistí, aby se ve vašem e-shopu automaticky vyplňovaly související produkty na základě proběhlých objednávek a nákupů. 

  • V pravidelných intervalech stahujeme vaše objednávky.
  • Náš robot poté vypočítá, jaké produkty byly zakoupeny současně a tyto související produkty poté sestupně seřadí.
  • Následně vám robot vygeneruje XML feed, který si velmi snadno vložíte a nastavíte v rámci doplňku Automatický import (součást Enterprise tarifu)
  • Tímto postupem docílíte toho, že ve vašem e-shopu budete mít související produkty vždy nastavené podle reálných prodejů.

Proč zvolit právě tuto automatizaci od Brani.cz?

Díky automatickému přiřazování souvisejících produktů budete mít na vašem e-shopu všechny související produkty seřazeny sestupně podle minulých provedených nákupů. Systém zajistí, aby se k danému produkty vždy automaticky přiřadily adekvátně související produkty, a tím se zvýšila pravděpodobnost prodeje těchto produktů.

Pro koho je automatizace určená?

Automatizace je vhodná pro majitele e-shopů, bez ohledu na velikost, kteří chtějí mít související produkty nastavené na základě reálných prodejů. Pokud nabídnete zákazníkovi produkty, které přímo souvisí s těmi, o něž má zájem, zvyšuje se pravděpodobnost, že si zakoupí i některý z těchto automaticky nabídnutých produktů. 

Jak postupovat při objednávce?

V případě, že máte další dotazy nebo zájem o tuto automatizace, neváhejte nás kontaktovat. Systém pro automatizaci souvisejících produktů nastavujeme pro každého klienta na míru. Rádi s vámi probereme všechny detaily implementace a následného nastavení tak, aby systém co nejefektivněji plnil svoji funkci a podporoval vaše podnikání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nástroje
price: cena podle počtu produktů